“Çifti i pedofilëve’, detyruan 13 vjeçarin të kryente marrëdhënie seksuale - Bota Sot
“Çifti i pedofilëve’, detyruan 13 vjeçarin të kryente marrëdhënie seksuale

Amerika

“Çifti i pedofilëve’, detyruan 13 vjeçarin të kryente marrëdhënie seksuale

Më: 6 gusht 2019 Në ora: 22:04
Nathan Clarke, Emma Stevens

Kohën e fundit dukshëm ka shënuar rritje numri i pedofilëve.

Së fundmi, një pedofil dhe e dashura e tij virtuale në ‘internet’, supozohet se e urdhëroi që të abuzonte seksualisht një me një fëmijë 13 vjeç dhe t’i dërgonte fotografi.

Të njëjtit janë dënuar me 6 vite burg.

Nathan Clarke, 29 vjeç i ka dërguar imazhe të ndryshme në WhatsApp të dashurit të saj në distancë të Ema Stevens, 23 vjeç

23 vjeçarja Emma Stevens i ka dërguar imazhe të ndryshme dashnorit të saj në distancë të një fëmiu, të cilin e kishte detyruar të kryente marrëdhënie seksuale, shkruan Daily Mail.  

Clarke pranoi se e detyroi të riun të kryente marrëdhënie seksuale, derisa në telefonin dhe loptopin e tij u gjenden 67 imazhe të fëmijëve të tjerë.

Ndërkohë që rasti në fjalë vazhdon të jetohet nga hetuesia. 

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...