Burri vret bashkëshorten dhe katër fëmijët - Bota Sot
Burri vret bashkëshorten dhe katër fëmijët

Amerika

Burri vret bashkëshorten dhe katër fëmijët

Më: 17 shtator 2019 Në ora: 21:55
Kejsi Xhons me fëmijët

Një burrë pësoi një aksident me furgon. Polici që erdhi në vendngjarje vuri re një erë kutërbuese nga furgoni. “Duhet të më vini prangat”, i tha policit shoferi i aksidentuar, i cili mbante në makinë trupin e gruas të vrarë që gjashtë javë më parë.

Ngjarja ndodhi në Florida të SHBA-ve, dhe tragjedia e tmerrshme nuk mbaroi me aq. Gruaja e tij ishte shpallur e zhdukur bashkë me katër fëmijët. Pasi u arrestua, burri tregoi se ku kishte fshehur edhe trupat e katër fëmijëve të tij, nga 1 deri në 10 vjeç.

Kreu i policisë së qytetit ku ndodhi ngjarja dha një deklaratë shumë të shkurtër për mediat: “Nuk e dimë se ç’e ka shtyrë, por në kokën e tij ka diçka shumë të ligë që e ka nxitur për këtë krim, dhe si e tillë do të dënohet. Si baba, më është thyer zemra. Si polic, jam shumë i inatosur”, tha ai.

38-vjeçari Majkëll Uejn Xhons Xhunior nuk ka treguar se pse e vrau gruan 32-vjeçare, Kejsi Xhons; dhe fëmijët Kameron (10 vjeç), Preston (5), Merkalli (2) dhe Ajana (1).

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...