19 vjeçarja vdes duke bërë seks në makinë - Bota Sot
19 vjeçarja vdes duke bërë seks në makinë

Amerika

19 vjeçarja vdes duke bërë seks në makinë

Më: 3 nëntor 2019 Në ora: 12:06
Trupi i 19 vjeçare u gjet në automjet i cili ishte i parkuar në qytetin amerikan të Hackensack, New Jersey.

Një vajzë e re vdiq ndërsa po bënte seks me një burrë në një makinë pasi një feste.

Policia po heton nëse ka të bëjë me një mbidozë të drogës apo ‘seks të ashpër’ si shkak i mundshëm i vdekjes së 19 vjeçares.

Trupi i 19 vjeçare u gjet në automjet i cili ishte i parkuar në qytetin amerikan të Hackensack, New Jersey.

Policia tha se vdekja e papritur u konsiderua e dyshimtë dhe se po hetohet për të përcaktuar shkakun.

Hetuesit kanë marrë në pyetje mashkullin e moshës në të 20-at, i cili ishte me 19 vjeçaren në makinë.

Ai u tha atyre se si ai dhe adoleshentja kishin marrë ilaçe pa recetë dhe po bënin seks kur ajo humbi vetëdijen, raportoi Daily Voice.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat