Katër të vdekur në SHBA, shikoni çfarë përleshje me armë mes policisë dhe kriminelëve - Bota Sot
Katër të vdekur në SHBA, shikoni çfarë përleshje me armë mes policisë dhe kriminelëve

Amerika

Katër të vdekur në SHBA, shikoni çfarë përleshje me armë mes policisë dhe kriminelëve

Më: 10 dhjetor 2019 Në ora: 23:08
Pamje nga vendi i ngjarjes

Një oficer i policisë së Nju Jerseyit dhe tre civilë kanë vdekur pas një dyluftimi me armë mes policëve dhe dilerëve të drogës.

Mendohet se gjithçka ka filluar pasi një marrëveshje e drogës shkoi keq.

Dy të dyshuar kanë gjuajtur mbi oficerin e parë dhe ishin fshehur në një supermarket. Më pas ka ardhur ekipi i dytë dhe kanë vazhduar të shtënat nëpër rrugët e këtij qyteti në SHBA.

Dy të dyshuarit janë gjetur të vdekur brenda supermarketit pas të shtënave.

Të shtënat kanë zgjatur më shumë se një orë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat