Ish-producenti, Harvey Weinstein infektohet me koronavirus në burg - Bota Sot
Ish-producenti, Harvey Weinstein infektohet me koronavirus në burg

Amerika

Ish-producenti, Harvey Weinstein infektohet me koronavirus në burg

Më: 23 mars 2020 Në ora: 01:03
Harvey Weinstein

Ish-producenti, Harvey Weinstein infektohet me koronavirus në burg

Ish-producenti Harvey Weinstein është konfirmuar pozitiv me koronavirus.

Weinstein, i cili mbushi 68 vjeç të enjten, është izoluar në objektin korrektues në perëndim të New Yorkut, thanë zyrtarët të dielën.

Harvey Weinstein, është dënuar me burg pas gjyqit të tij për abuzimet seksuale.

Weinstein është dënuar për përdhunim të shkallës së tretë dhe një akt seksual kriminal të shkallës së parë

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat