Trump me lajm të mirë për amerikanët - Bota Sot
Trump me lajm të mirë për amerikanët

Amerika

Trump me lajm të mirë për amerikanët

Më: 24 maj 2020 Në ora: 19:21
Donald Trump

Presidenti amerikan, Donald Trump, ka dhënë një lajm të mirë për amerikanët, duke thënë se viktimat nga koronavirusi kanë pësuar rënie në gjithë vendin.

Trump përmes Facebook’ut ka bërë të ditur se rastet e reja me koronavirus dhe vdekjet janë duke pësuar rënie në gjithë vendin.

“Rastet e reja me koronavirus dhe vdekjet janë duke pësuar rënie në gjithë vendin”, ka shkruar shkurt Trump në Facebook.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat