Vetëvritet vajza e miliarderit të njohur - Bota Sot
Vetëvritet vajza e miliarderit të njohur

Amerika

Vetëvritet vajza e miliarderit të njohur

Më: 12 gusht 2020 Në ora: 06:55
Steve Tisch me babain e saj

Hilary Tisch, një nga vajzat e bashkëpronarit të New York Giants, Steve Tisch ka ndërruar jetë.

Hilary kishte tentuar vetëvrasjen pak ditë më parë dhe ishte në gjendje të rëndë shëndetësore.

“TMZ” mëson se vuante nga depresioni dhe kishte tentuar disa herë vetëvrasjen.

Hilary ishte 36 vjeçe, ndërsa kishte një organizatë jofitimprurëse me të cilën siguronte operacione falas për njerëzit në nevojë.

Image

 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat