Momente paniku për Zv.Presidentin amerikan, “Air Force Two” përplaset me një tufë zogjsh - ja pamjet

Amerika

Momente paniku për Zv.Presidentin amerikan, “Air Force Two” përplaset me një tufë zogjsh - ja pamjet

Më: 23 shtator 2020 Në ora: 09:33
Mike Pence

Zv.Presidenti i SHBA, Mike Pence ka kaluar momente paniku, pasi avioni "Air Force Two" me të cilin po udhëtonte, u detyrua të bënte një ulje emergjente pas një goditje të fortë me një tufë zogjsh.

Aeroplani që kishte në bord zv.presidentin e SHBA u detyrua të kthehej në një aeroport të New Hampshire menjëherë pas ngritjes nga Washington D.C.

Sipas CNN, Pence dhe anëtarët që ishin në bord nuk u lënduan dhe zbritën të sigurtë në tokë. 

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat