Pamje të rënda, i riu futet në tren dhe nis të dhunojë pamëshirshëm 29-vjeçaren

Amerika

Pamje të rënda, i riu futet në tren dhe nis të dhunojë pamëshirshëm 29-vjeçaren

Më: 23 shtator 2020 Në ora: 22:22
Foto

Kamerat e sigurisë në metronë e Miamit, kanë fiksuar momentin kur një burrë ka dhunuar brutalisht një pasagjere pa ndonjë shkak.

Në videon e publikuar shfaqet Joshua James King, 25-vjeç, teksa dhunon pamëshirshëm 29-vjeçaren Andrea Puerta. Fillimisht i riu futet në tren dhe pa ndonjë arsye specifike nis të dhunojë Puertran, të cilën e grushton pamëshirshëm për më shumë se 20 herë.

“Më kujtohet që i kam thënë ‘mjaft, por ai nuk ndalej. Në një moment është ndalur dhe më tha ‘më fal’ dhe vazhdoi të më godasë, nuk e dija se çfarë po ndodhte. Kurrë nuk e kam takuar ndonjëherë atë person, kurrë”, ka deklaruar në polici 29-vjeçarja e dhunuar.

Menjëherë pas incidentit gruaja lajmëroi policinë e cila mbërriti menjëherë në vendngjarje. Oficerët arritën që të kapnin në kohë dhunuesin dhe pas hetimeve zbuluan se ai gjatë asaj dite kishte dhunuar edhe dy persona të tjerë.

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat