Pse Melania refuzon t’i japë dorën Trump-it? Ish-ndihmësja e Presidentit zbulon gjithçka

Amerika

Pse Melania refuzon t’i japë dorën Trump-it? Ish-ndihmësja e Presidentit zbulon gjithçka

Më: 28 tetor 2020 Në ora: 07:09
Melani dhe Donald Trump

Një ish-ndihmëse politike e Presidentit Donald Trump ka thënë se gruaja e tij Melania nganjëherë ‘zmbrapset’ nga burri i saj.

Omarosa Manigault Newman, 46, u takua me Presidentin në 2004 pasi u paraqit në The Apprentice, dhe në Janar 2017 u bë Asistente e Presidentit dhe Drejtore e Komunikimeve për Zyrën e Ndërlidhjes Publike.

Ajo që atëherë ka shkruar një libër të plotë, Unhinged, i cili siguron një vështrim të brendshëm në Shtëpinë e Bardhë të Trump – dhe të cilin ajo pretendon se Presidenti dhe ekipi i tij ligjor janë përpjekur të ndalojnë së botuari.

“Kanë një martesë shumë e çuditshme”, tha Omarosa. ‘Unë jam shumë e kujdesshme për të komentuar dinamikën e një martese sepse kurrë nuk mund ta dini se çfarë ndodh prapa dyerve të mbyllura.

‘Por unë e njoh këtë çift që kur ishin në lidhje, ata u martuan një vit pasi u transmetua The Apprentice.

‘Ajo që kam parë në 17 vitet e fundit do ta bënte kokën të rrotullohej dhe të mendohej dy herë. Ndonjëherë ata e pëlqejnë njëri-tjetrin, por nganjëherë ajo zmbrapset shumë nga ai,” tha Newman.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat