Aksidenti në New York: Autobusi mbetet i varur në mbikalim

Amerika

Aksidenti në New York: Autobusi mbetet i varur në mbikalim

Më: 15 janar 2021 Në ora: 10:54
Autobusi mbetet i varur në mbikalim

Të paktën shtatë persona u plagosën në Nju Jork kur autobusi doli nga rruga dhe mbeti i varur në mbikalimin në Bronx.

Image
Autobusi mbetet i varur në mbikalim

Sipas policisë, të gjithë pasagjerët e autobusit u plagosën dhe u transportuan në spital, raporton British Guardian

Shërbimet e urgjencës mbyllën zonën për shkak të incidentit.

Pamjet në rrjetet sociale tregojnë se autobusi u nda dhe se pjesa e tij e përparme ra nga mbikalimi, dhe pjesa tjetër mbeti në mbikalim.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat