Tronditëse/ I riu qëllon për vdekje të dashurën shtatzënë: Fëmija s'është i joti! Zbardhet dëshmia e fortë e autorit

Amerika

Tronditëse/ I riu qëllon për vdekje të dashurën shtatzënë: Fëmija s'është i joti! Zbardhet dëshmia e fortë e autorit

Më: 27 shkurt 2021 Në ora: 15:34
SHBA

Një ngjarje tragjike ka ndodhur në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ku një i ri ka ndërmarrë aktin ekstrem dhe ka qëlluar për vdekje të dashurën e tij shtatzënë pasi kjo e fundit i tha që dëshironte që fëmija të mos ishte i tij.

Jason Brown, 24 vjeç qëlloi me armë zjarri të dashurën e tij, nënë e 4 fëmijëve të tjerë, Katara Bray 22-vjeç. Policia arriti në vendngjarje pas denoncimit për të shtëna dhe gjeti nënën e re të vrarë në makinën e Jason Brown i cili ishte larguar nga vendi i ngjarjes.

Pas arrestimit, i riu deklaroi se ngjarja ndodhi pas një sherri mes çiftit ku nëna e re i tha atij që dëshironte që fëmija që do të lindte, të mos ishte i tij.

Vetëm pak orë para krimit, Katara Bray shkroi në Instagram se dy javë më parë ishte konfirmuar sërish shtatzënë.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat