I ka veshur mbrapsht pantallonat? Të gjithë sytë mbi Trump-in

Amerika

I ka veshur mbrapsht pantallonat? Të gjithë sytë mbi Trump-in

Më: 7 qershor 2021 Në ora: 16:52
Donald Trump

Ish-presidenti amerikan, Donald Trump ka marrë pjesë në konventën e Demokratëve në shtetin amerikan të Karolinës së Veriut, por të gjithë fiksuan vetëm një detaj.

Pantallonat e tij dukeshin shumë të çuditshme dhe filloi të qarkullojë teoria se ai mund t’i ketë veshur mbrapsht.

Por në fund doli se pantallonat nuk kishin zinxhir në pjesën e përparme dhe prandaj dukeshin në atë mënyrë.

Nuk është hera e parë që Trump tërheq vëmendjen me daljet e tij publike.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat