Vdekjet e pazakonta në New York, bie nga kulmi i ndërtesës – përfundon mbi kokën e këmbësorit

Amerika

Vdekjet e pazakonta në New York, bie nga kulmi i ndërtesës – përfundon mbi kokën e këmbësorit

Më: 21 shtator 2021 Në ora: 17:39
Foto

Dy vdekje të pazakonta kanë ndodhur të hënën mbrëma në Neë York, kur një burrë kërceu nga kulmi i një ndërtese të lartë dhe përfundoi mbi kokën e një kalimtari të rastit.

Skena shokuese ka ndodhur në kullat Cromewell Towers, kur 25-vjeçari ra nga ndërtesa dhe përfundoi mbi 61-vjeçarin, ka bërë të ditur policia e New Yorkut.

Që të dy kanë humbur jetën në vendin e ngjarjes, kurse policia ka bërë të ditur se është duke e hetuar rastin e pazakontë.

Madje janë marrë në pyetje shumë kalimtarë rasti dhe familjarë të dy viktimave. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat