Momenti dramatik! Polici hero shpëton kolegen e tij në sekondën e fundit gjatë aksidentit

Amerika

Momenti dramatik! Polici hero shpëton kolegen e tij në sekondën e fundit gjatë aksidentit

Më: 7 tetor 2021 Në ora: 18:38
Pamje nga vendi i ngjarjes

Një moment dramatik ka filmuar kamera e një makine policie në 'Gate City', Virxhina, të SHBA-së.

Pamjet e publikuara tregojnë një efektiv i cili shpëton kolegen e tij.

Policia në Virxhinias publikoi pamjet që tregojnë momentin kur një oficer policie kapi për krahu kolegun e tij.

Ai e tërhoqi nga rruga duke e shpëtuar nga një makinë, e cila erdhi me shpejtësi dhe u përplas me patrullën.

Pamjet:

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat