Nëna e hedh nga ura, vdes tragjikisht 4-vjeçarja - Bota Sot
Nëna e hedh nga ura, vdes tragjikisht 4-vjeçarja

Amerika

Nëna e hedh nga ura, vdes tragjikisht 4-vjeçarja

Më: 3 gusht 2018 Në ora: 08:56
Pamje nga vendi i ngjarjes

Një vajzë 4-vjeçare u mbyt tragjikisht pasditen e së enjtes pasi nëna e saj e hodhi nga një urë, në një lumë në Florida.

Policia në Tampa konfirmoi trupin e Je'Hyrah Daniels u gjet në lumin Hillsborough rreth orës 16:30.

Nëna e saj 26-vjeçare, Shakayla Denson, është akuzuar për vrasje të shkallës së parë.

Dëshmitarët u thanë autoriteteve se e panë Densonin duke hedhur fëmijën në lumë afër Rrugës Perëndimore Aileen dhe Rome Avenue.

Denson u arrestuar nga policia afër vendgjarjes.

Nuk dihen ende shkaqet e ngjarjes së tmerrshme.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...