Uragani Florens rrit në mënyrë dramatike nivelin lumenjve - Bota Sot
Uragani Florens rrit në mënyrë dramatike nivelin lumenjve

Amerika

Uragani Florens rrit në mënyrë dramatike nivelin lumenjve

Më: 14 shtator 2018 Në ora: 20:06
Uragani Florens

Nivelet e lumenjve në zonat e prekura nga uragani Florens po rriten në mënyrë dramatike, njoftuan meteorologët në SHBA.

Nga ujërat në Uashington dhe Karolinën e Veriut, është përmbytur autostrada 264, në të cilën u ndërpre qarkullimi, si dhe në zonat e tjera të prekura nga përmbytjet.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera