Tragjedi në familjen e veprimtarit të komunitetit shqiptar, Musa Dakaj, i biri i tij, Vetoni i moshës 38 vjeçare, ka ndërruar jetë papritur - Bota Sot
Tragjedi në familjen e veprimtarit të komunitetit shqiptar, Musa Dakaj, i biri i tij, Vetoni i moshës 38 vjeçare, ka ndërruar jetë papritur

Amerika

Tragjedi në familjen e veprimtarit të komunitetit shqiptar, Musa Dakaj, i biri i tij, Vetoni i moshës 38 vjeçare, ka ndërruar jetë papritur

Nga: B.S Më: 24 maj 2019 Në ora: 12:52
Veton Dakaj

Një tragjedi ka ndodhur në familjen e veprimtarit të komunitetit shqiptar, Musa Dakaj, i biri i tij, Vetoni i moshës 38 vjeçare, ka ndërruar jetë pa pritur,njofton familja Dakaj raporton gazeta Bota sot.

Vetë te afermit e kesaj familje e dhane lajmin e kobshem përmes rrjetit social Facebookut ku ata njoftuan: "Miq, shokë dhe dashamirë, më dhimbje ju njoftoj se sot papritmas, u nda nga jeta, në moshë 38 vjeçare, djali im Veton Dakaj".

Familja Dakaj thekson se nderimet e fundit per kete mort do t’ja bëjmë ditën e shtunë, me 25 Maj, nga ora 2.00 deri në 9.00PM, në shtëpinë mortore Ruggiero & Sons, në adresen:

732 Yonkers Avenue, Yonkers, ndersa varrimi bëhet ditën e dielë. Telefoni i familjës Dakaj 1-917-359-8774

Gazeta jone perfshihet ne ngushëllimet më të thella, drejtuar veprimtarit  Musa Dakaj dhe gjithë familjes Dakaj dhe miqëve për këtë humbje të madhe. Dheu i leht!  Shpirti I Vetonit pushoftë  në Paqë !

Sherbimet Funerale te Shtunen me 25 Maj, varrimi te Dielen, 26 Maj 2019

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...