Imami Tahir Kukaj nga Nju Jork një nga 100 personat më me ndikim në State Island - Bota Sot
Imami Tahir Kukaj nga Nju Jork një nga 100 personat më me ndikim në State Island

Amerika

Imami Tahir Kukaj nga Nju Jork një nga 100 personat më me ndikim në State Island

Nga: Beqir Sina Më: 10 qershor 2019 Në ora: 23:20
Imami Tahir Kukaj

Staten Island NY : Imami i nderuar i Qendres Islame Kulturore Shqiptare në Staten Island votohet ne mesin e 100 personave me shume Influence ne Staten Island New York.

Kjo eshte hera e dytë me radhë qe Imami Shqiptar te votohet personi me më shumë ndikim në Staten Island NY, informon foldrejt.com.

Ne njoftomin e revisten cityandstateny derguar Imam Kukaj thuhet, mes tjerash thuhet:

”Ju jeni zgjedhur si një nga 100 njerëzit më të fuqishëm në Staten Island nga një nga kompanitë më të respektuara të mediave në shtetin e Nju Jorkut.

Staten Island 100 Power nderon 100 njerëzit më me ndikim në qeverinë, biznesin, kujdesin shëndetësor, gazetari dhe nonprofits.

Në revistën speciale të revistës përkujtimore më 10 qershor ju do të profiloheni së bashku me 99 njerëz të fuqishëm në Staten Island.

Ne do të ju përshëndesim ju dhe liderët e tjerë më të lartë më 11 qershor në një pritje në Shtëpinë e Kopshtit të Shtëpisë së Çajit në Staten Island, Hilton Garden Inn (1100 South Avenue, Staten Island, NY) nga 6:30 pas 20:30./www.foledrejt.com/
 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat