Filmi 2 Gisht Mjaltë shfaqet në New York - Bota Sot
Filmi 2 Gisht Mjaltë shfaqet në New York

Amerika

Filmi 2 Gisht Mjaltë shfaqet në New York

Nga: Beqir Sina Më: 8 dhjetor 2019 Në ora: 06:10
Foto ilustrim

Sot në një nga komplekset e kinemave të New York Cityt - kompleksin Jamajca Miltiplex Cinema në Queens u shfaq premiera e filmit « 2 Gisht Mjalte » Film ky i Emir Khalilzadeh, Ermal Mamaqi.

Filimi « Dy Gisht Mjalt » është historia e nje cifti qe mundohet te realizoje nje muaj mjalti ne Karaibe por nje gabim ne blerjen e biletave i ben ata qe te enden rrugeve te jugut te Shqiperise duke perjetuar peripeci nga me te ndryshmet.

Filmi u mundesua nga Spacemov dhe Movieshub per Watchmovies.a

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat