Evropa nënë për Serbinë, ndërsa njerkë për Kosovën...!

Amerika

Evropa nënë për Serbinë, ndërsa njerkë për Kosovën...!

Nga: Skënder Karaçica Më: 21 mars 2020 Në ora: 19:29
Skënder Karaçica

Kjo është Evropa  e re (Demokratike) me skenarë të vjetër ndaj Kombit Shqiptar në hapësirën e vet etnike në Ballkan!

Evropë,mos bëni hile...!Pse kaq shumë përkdhelje ndaj Serbisë...?Ndihma prej 7.5 milion euro është dashtë të paktën të nisni në Itali,atje ku po luftohet me vdekjen kolektive nga Koronavir usi...!

Evropë e re dhe me skenarë të vjetër pse kaq shumë  përkdhelje ndaj Serbisë...?

Kombi Shqiptar dhe Kosova e lirë nuk na vjen qudi fare,ndonëse në shekullin e kaluar,përmes duarve të Evropës së vjetër,fqinjët tanë me yryshet e tyre na morën pjesën e tokës të Shqipërisë Etnike...!

Evropa Nënë për Serbinë,ndërsa Njerkë për Kosovën...!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat