Fejohet shqiptari që këndojë për Kosovën bashkë me ushtarët amerikanë në ditën e diplomimit

Amerika

Fejohet shqiptari që këndojë për Kosovën bashkë me ushtarët amerikanë në ditën e diplomimit

Më: 18 korrik 2020 Në ora: 07:48
Arbnor Shala

Arbnor Shala, i lindur në Kosovë, gjatë kohës së luftës shkoi në Amerikë, ndërsa sot është kadetë në ushtrinë amerikane.

E veçanta e Arborit është se ai në ditën e diplomimit për kadetë, së bashku me kolegët e tij amerikan i ka kënduar Kosovës.

Ky djalosh që ka bërë krenar shqiptarët me gjestin e tij së fundi është fejuar, kështu ka bërë të ditur vet Arbnori përmes postimit në Facebook.

Arbnori ka ndarë fotografitë e fejesës me partneren e tij teksa shkruan “Aventura po fillon”.

Çifti dukeshin për mrekulli dhe të lumtur në fotosesionin e fejesës që u realizua pranë bregdetit.

Image
Fejesa
Image
Fejesa
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat