Kurti falënderon familjen DioGuardi për ndihmën që i kanë dhënë Kosovës

Amerika

Kurti falënderon familjen DioGuardi për ndihmën që i kanë dhënë Kosovës

Më: 10 maj 2021 Në ora: 16:00
Kurti falënderon familjen DioGuardi për ndihmën që i kanë dhënë Kosovës

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, ka zhvilluar një bisedë telefonike me familjen DioGuardi.

Ai thotë se Joe dhe Shirley kanë ndihmuar Kosovën që nga vitet e ’80-ta.

“Kosova është mirënjohëse për miq si Shirley dhe Joe Dioguardi që na kanë ndihmuar nga vitet e ’80-ta.

Ishte kënaqësi të bisedoja me ta dhe t’i falënderoja për mbështetjen e tyre të vazhdueshme”, shkroi Kurti në Twitter.

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat