Doktori shqiptaro-amerikan ofron vizita falas për pacientët - Bota Sot
Doktori shqiptaro-amerikan ofron vizita falas për pacientët

Amerika

Doktori shqiptaro-amerikan ofron vizita falas për pacientët

Më: 8 korrik 2017 Në ora: 20:47
Mario Ademaj

Mario Ademaj është mjek shqiptar në Amerikë. Ai mendon se ka ardhur momenti të bëjmë për njëri - tjetrin më shumë se kurrë. Shqiptari për shqiptarin. Çdo vit shkon në atdhe dhe viziton njerëzit falas duke u bërë një shembull konkret i asaj që thotë. Kjo kronikë vjen si pjesë e bashkëpunimit mes Zërit të Amerikës dhe rrjetit BIRN.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat