Fletëza jete - Bota Sot
Fletëza jete

Amerika

Fletëza jete

Nga: Skënder Karaçica Më: 25 dhjetor 2017 Në ora: 18:48
Skënder Karaçica

Janullatos na u bë ,,shqiptar,,!

Kështu e ka koha pa kohë.Vjen një grekofil,i veshuir me të zeza,shkel Tokën Shqiptare,me kryqin e tij dhe bënë sehir poshtë e përpjetë për ,,miqësi e vllazni,,me popullin shqiptar dhe me Shqipnin time!

Kombi Shqiptar e ka Zotin e vet!Zoti di shqip,o njerzit e mi dhe ju besimtar (shqiptar)ortodoksë që,për fatin e keq,po shkoni pas njeriut të veshur me të zeza dhe pas kryqit anti ZOT(!).

Toka ime shqiptare e ka Zotin e vet!JO Janullatos nuk është (shqiptar),por një ,,mysafir,, e paftuar nga njerëzit e gjakut tim,të Shqipnisë time!

Paksa jeni ngutur president i Shqipnisë,Ilir Meta!JO Janullatos nuk është shqiptar dhe nuk bëhet,,shqiptar,,(!).

Shqiptarët dhe Shqipnia e ka Zotin e vet!

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat