Anëtar i Këshillit të Bashkisë së qytetit të Nju Jorkut, Mark Gjonaj bën betimin zyrtar - Bota Sot
Anëtar i Këshillit të Bashkisë së qytetit të Nju Jorkut, Mark Gjonaj bën betimin zyrtar

Amerika

Anëtar i Këshillit të Bashkisë së qytetit të Nju Jorkut, Mark Gjonaj bën betimin zyrtar

Beqir Sina Nga Beqir Sina Më 4 janar 2018 Në ora: 16:56

Mark Gjonaj, është dekoruar nga ish Presidenti i Shqipërisë zoti Bujar Nishani me dekoratën “Nderi i Kombit”, me motivacionin: “Një ndër shembujt e suksesit të shqiptarëve të Amerikës – për ruajtjen dhe mbajtjen e vlerave kombëtare në Shtetet e Bashkuara të Amerikës”.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat