“Plumbi më preku vetëm gishtin”, i riu shqiptar tregon tmerrin e sulmit me armë në SHBA - Bota Sot
“Plumbi më preku vetëm gishtin”, i riu shqiptar tregon tmerrin e sulmit me armë në SHBA

Amerika

“Plumbi më preku vetëm gishtin”, i riu shqiptar tregon tmerrin e sulmit me armë në SHBA

Më: 26 gusht 2018 Në ora: 22:50
Pamje nga vendi i ngjarjes

Disa persona mësohet të kenë mbetur të vdekur nga një sulm me armë zjarri që ndodhi në një një kompleks lojërash në Florida këtë të diel. Sherifi i zonës ka raportuar për disa persona të tjerë të plagosur dhe ka bërë thirrje për njerëzit që të largohen nga zona.

Sipas raportimeve sulmi ndodhi gjatë një turneu video lojërash.

Ndërkohë në vendngjarje ka qenë edhe një i ri shqiptar, Drini Gjoka, i cili e ka përshkruar ngjarjen si “ditën e tij më të keqe që ka pasur ndonjëherë”.

“Jam shumë me fat. Plumbi më preku vetëm gishtin”, ka postuar ai në Twitter.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...