Ndërroi jetë veprimtari veteran i komunitetit, Sadik Perolli - Bota Sot
Ndërroi jetë veprimtari veteran i komunitetit, Sadik Perolli

Amerika

Ndërroi jetë veprimtari veteran i komunitetit, Sadik Perolli

Më: 2 shtator 2018 Në ora: 13:29
Sadik Perolli

Sipas njoftimit të familjes dhe djalit të tij biznesmenit dhe aktivistit të njohur Skënder Perolli, të pamet do të mbahen:

Të hënën, 3 shtator, në orën 6:00 PM – 9:00 PM
Në Shtëpinë e Funeralit “Browning Forshay”
557 Lafayette Avenue,
Hawthorne, New Jersey 07506
 
Ditën e martë nga 9:00 AM deri më 11 AM do të mbahen shërbimet përgatitore për udhëtimin drejt varrezës “Rosemont”, në Elizabeth, New Jersey.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...