Tayna bën ndryshimin në pamje dhe nuk njihet më - Bota Sot
Tayna bën ndryshimin në pamje dhe nuk njihet më

Bota e Yjeve

Tayna bën ndryshimin në pamje dhe nuk njihet më

Më: 28 nëntor 2018 Në ora: 09:25
Tayna

Tayna është një prej repereve më të njohura dhe të komentuara të momentit në Shqipëri, e cila po bën bujë të madhe dhe këngët e saja janë kthyer në hite.

Ajo po kthehet në të preferuarën e të gjithëve dhe po mbush clubet në të gjithë Europën.

Gjithashtu këngëtarja është në qëndër të vëmëndjes jo vetëm për anën profesionale por dhe jetën private, duke u komentuar shpesh në rrejte sociale.

Në postimin e fudnit në Instastory reperja bën të ditur se ka shtuar në peshë dhe shfaqet duke filmuar trupin para pasqyrës e më pas kthen kamerën nga vetja.

Shtimi në peshë ka bërë që Tayna të marrë një pamje tjetër dhe të mos njihet më.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...