Diellza nuk kualifikohet - Bota Sot
Diellza nuk kualifikohet

Atletika

Diellza nuk kualifikohet

Më: 24 korrik 2019 Në ora: 12:49
Diellza nuk kualifikohet

Atletjae Kosovës Diellza Selacimbylli garimin e saj në Festivalin Olimpik Evropian për të Rinj, Baku 2019.

"Diellza garoi sot në 200 metra vrapim, me kohë 27.06 sekonda, që nuk i mjaftoi të kualifikohet tutje. Në baterinë e saj, ajo doli e gjashta.

I urojmë më shumë fat dhe suksese Diellzës në garat e ardhshme ndërkombëtare", bëhet e ditur nga KOK-u.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat