Çfarë thotë Drita Islami?

Atletika

Çfarë thotë Drita Islami?

Nga: K. G. Më: 18 mars 2020 Në ora: 16:45
Çfarë thotë Drita Islami?

Atletja më e mirë shqiptare në Maqedoninë e Veriut, Drita Islami, respekton rregullat që janë aplikuar dhe shpreson se shumë shpejt ndo të normalizohet gjendja.

“Rri n’shpi”, thotë shkurt Drita.

Ajo ka plane të mëdha për të ardhmen.

Por tash si çdo njeri në botë është në vetizolim për shkak të virusit famëkeq, korona.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat