Sportistja: Më kanë ofruar të bëj ekskortën e luksi

Atletika

Sportistja: Më kanë ofruar të bëj ekskortën e luksi

Më: 17 maj 2020 Në ora: 16:02
Sportistja: Më kanë ofruar të bëj ekskortën e luksi

Daria Klishina, atletja e mirënjohur ruse e cila fitoi medaljen e argjendtë në Botërorin e Atletikës në kërcim së gjati në vitin 2017, ka zbuluar një prapaskenë vërtetë shumë interesante të jetës së saj.

“ Më kanë ofruar të bëj ekskortën e luksit, propozimi më ka ardhur në Instagram rreth 6 muaj më parë, nga një person i panjohur që më ka ofruar një shumë të lartë, plot 200 mijë euro në muaj”, theksoi ajo.

Një deklaratë interesante e saj.

Daria Klishina njihet një fizik të jashtëzakonshëm dhe një trup superseksi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat