Shatri ka kritikuar por dikë e ka lavdëruar

Atletika

Shatri ka kritikuar por dikë e ka lavdëruar

Nga: K. G. Më: 5 korrik 2020 Në ora: 16:58
Shatri ka kritikuar por dikë e ka lavdëruar

Ish basketbollisti i mirënjohur Fikret Shatri, realizoi një ëndërr të madhe, vrapoi nga Skënderbeu i Prishtinës në Skënderbe të

Tiranës, fiks 257 kilometra, duke thyer të gjitha rekordet. 

Shatri ka kritikuar por dikë e ka lavdëruar.

“Kjo është kur një njeri që ka vlera dhe karakter, nga pjesa e politikës, ta dedikoj dashamirësinë dhe përzemërsinë!
Respekt ministres Dumoshi.

P.s Ambasada e Kosovës, ishte e zënë me punë, për të më takuar!”, shkruan Shatri në profilin e tij në facebook.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat