Halil Sylejmani takohet me presidentin e KOK-ut

Atletika

Halil Sylejmani takohet me presidentin e KOK-ut

Më: 16 prill 2021 Në ora: 11:31
Halil Sylejmani takohet me presidentin e KOK-ut

Presidenti i KOK-ut, Ismet Krasniqi, ka pritur në zyre drejtuesit e Federatës së Atletikës së Kosovës, presidentin Halil Sylejmani dhe sekretarin e përgjithshëm, Abdurrahman Shkodra.

Drejtuesit e FAK-ut uruan Krasniqi për marrjen e udhëheqjes së KOK-ut, derisa biseduan edhe për bashkëpunimin mes dy institucionesh.

Sylejmani është edhe anëtar i Bordit Ekzekutiv të KOK-ut.

Në takim u diskutua për atletikën dhe sportin në përgjithësi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat