Sportistja befason me veshje 

Atletika

Sportistja befason me veshje 

Nga: K.G. Më: 3 korrik 2021 Në ora: 13:20
Sportistja befason me veshje 

Atletja tërheqëse kanadeze Alysha Newman, e cila do të garojë në Lojërat Olimpike në Tokio këtë vit, befasoi publikun.

Alysha garon në disiplinën në kërcim dhe do të janë Lojërat e saja të dyta në karrierën e saj.

Ajo vuri një foto tërheqëse për ditëlindjen e saj të 27-të dhe tha se ata tani mund ta shohin atë në profilin e saj.

Image

Kjo befasoi të gjithë me veshjen e saj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat