Sportisti italian krijon situatë komike

Atletika

Sportisti italian krijon situatë komike

Më: 3 gusht 2021 Në ora: 15:53
Sportisti italian krijon situatë komike

Sportisti italian krijon situatë komike në aeroport, e ndalojnë prej medaljes së arit!

Atleti italian Xhanmarko Tamberi arriti të fitonte medalje ari në kërcim së larti me shkop në Lojërat Olimpike.

Në pritje të nisjes për Itali në aeroportin e Tokios, Tamberi iu nënshtrua kontrollit të bagazheve, por diçka nuk po shkonte, shkruan panorama sport.

Një send metalik u dallua nga aparati i ‘’përgjimit’’, por atleti e kishte menduar këtë situatë dhe kishte futur në një kuti medaljen e arit.

Rojet e sigurimit habiten dhe Tamberi i pyet ‘’A mund ta marr’’ duke e tërhequr drejt vetes.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat