E la sportin, sot ka popullaritet diku tjetër 

Atletika

E la sportin, sot ka popullaritet diku tjetër 

Nga: K.G. Më: 29 shtator 2021 Në ora: 14:38
E la sportin, sot ka popullaritet diku tjetër 

Ajo dikur ishte një shpresë e madhe e atletikës kroate dhe sot  është një person shumë e kërkuar nga fansat.

Bëhet fjalë për kroaten Anamarija Raiç,  26-vjeçare, ish-sportiste e cila e përfundoi karrierën e saj për shkak të lëndimit të gjurit, por iu përkushtua fotografisë dhe rrjeteve sociale.

Sidoqoftë, ajo tregon se fitoi popullaritet në rrjetet sociale krejt rastësisht.

Image

“Dy vjet më parë, fillova të postoj fotografi në Instagram dhe numri i ndjekësve u rrit nga dita në ditë. Edhe pse profili im u fshi tri herë, unë nuk hoqa dorë nga kjo.

Kur kalova dhjetëra mijëra ndjekës, filluan të shfaqen ofertat, edhe pse unë kurrë nuk isha anëtare e një agjencie të modës”, - tha Anamaria.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat