Atletika ka humbur një njeri të madh - Bota Sot
Atletika ka humbur një njeri të madh

Atletika

Atletika ka humbur një njeri të madh

Nga: K.G. Më: 31 tetor 2017 Në ora: 13:29
Hamdi Halimi

Atletika ka humbur një njeri të madh që dha shumë për këtë sport. “ Sot u nda nga jeta miku ynë i atletikës, Hamdi Halimi. Ishte i gjithanshëm, ishte plotë jetë dhe i dha shumë atletikës dhe sporteve tjera.

Shprehim ngushëllime familjes dhe të gjithë dashamirëve të sportit. Atletika dhe sporti i Kosovës humbi promotorin e sportit”, thuhet mes të tjera nga Federata Atletike e Kosovës, me kryetar Halil Sylejmani.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat