Atleti më i mirë në Kosovë befason me drurin gjigant! - Bota Sot
Atleti më i mirë në Kosovë befason me drurin gjigant!

Atletika

Atleti më i mirë në Kosovë befason me drurin gjigant!

Nga: Kemajl Goca Më: 14 nëntor 2017 Në ora: 10:46
Atleti më i mirë në Kosovë befason me drurin gjigant!

Atleti më i mirë në Kosovë, Astrit Kryeziu, që vrapon në disiplinën 400 metra. Befason me një fotografi në vijën kufitare në mes Kosovës dhe Serbisë. Ai ka vrapuar në viset me të thella malore për t’u përgatitur për sfidat e ardhshme qoftë vendore qoftë ndërkombëtare.

“Vrapim rreth brezit kufitar Sotllar-Qarr, vizituam vijën kufitare Kosovë-Serbi sepse këto treva janë harruar nga ana e politikaneve tanë...!”. shkruan Kryeziu. Ai ka befasuar edhe me një dru gjigant që shihet në foto dhe Kryeziu është ulur mbi të.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat