Luljeta: Plot rezultate, tituj, medalje e rekorde - Bota Sot
Luljeta: Plot rezultate, tituj, medalje e rekorde

Atletika

Luljeta: Plot rezultate, tituj, medalje e rekorde

Nga: Kemajl Goca Më: 28 dhjetor 2017 Në ora: 15:25
Ilustrim

Atletja Luljeta Zhegrova-Shala është krenare për sukseset që ka arritur gjatë këtij viti. Atletja e Llapit nga Podujeva u rendit e treta në mesin e më të mirëve për vitin 2017.

“A ka gjë me te bukur se të jesh e rrethuar kështu me njerëz kaq pozitiv dhe optimist.
Përmbyllja e këtij viti për mua ishte me plot rezultate, tituj, medalje e rekorde.

Të gjitha këto me obligojnë të punoj edhe më shumë, përkundër moshës (në sport) nuk do ndalem së luftuari për rekorde të reja”, ka thënë Zhegrava-Shala.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat