Atletët tanë kthehen me plot medalje - Bota Sot
Atletët tanë kthehen me plot medalje

Atletika

Atletët tanë kthehen me plot medalje

Më: 30 janar 2018 Në ora: 12:18
Pamje nga gara

Atletët e Kosovës bën një paraqitje të mirë në Kampionatin individual dimëror që u mbajt në Elbasan dhe fituan 8 medalje të arta, 7 të argjendta dhe 4 të bronzta.

Image

Rezultatet 

Ky është një sukses i madh për atletët tanë dhe njëherësh bënë me dije se janë të përgatitur maksimalisht për garat e ndryshme që mbahen gjatë këtij viti.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat