Transportimi i bredhit të festave të fundvitit, me një super-makinë të garave - Bota Sot
Transportimi i bredhit të festave të fundvitit, me një super-makinë të garave

Auto

Transportimi i bredhit të festave të fundvitit, me një super-makinë të garave

Më: 27 dhjetor 2018 Në ora: 07:57
Super-makina e garave

Të gjithë që duan ta presin vet një bredh, përballen me vështirësi të shumta, përfshirë edhe mos përshtatjen e makinës së zakonshme, me kushtet e vështira të rrugëve malore.

Këtë problem nuk e kishte edhe një koleksionues makinash, që në pronësi ka edhe një Subaru WRC97. Gjëja e vetme që iu desh të siguronte, ishin çizmet dhe sëpata, para se të niset në mal.

Në këtë formë, është treguar se si transportohet një bredh i festave të fundvitit, me një super-makinë garash, nëpër shtigjet e ngushta dhe të thepisura. Madje, për ta dërguar atë me kohë për ta dekoruar zyrën.

Kjo është forma me të cilën një sallon makinash në Londër, ka uruar për festat e fundvitit.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat