Ja si mund ta fitoni një ‘C8 Corvette’ falas - Bota Sot
Ja si mund ta fitoni një ‘C8 Corvette’ falas

Auto

Ja si mund ta fitoni një ‘C8 Corvette’ falas

Më: 16 maj 2019 Në ora: 22:36
‘C8 Corvette’

Kush dëshiron të marrë një veturë të tipit ‘C8 Chevrolet Covrette’ falas?

Muzeu Kombëtar i Corvette aktualisht po hedhë një lotari, në të cilën fituesi do ta fitojë veturën e apostrofuar.

Nëse fituesit dëshirojnë, ata do të marrin 55 mijë dollarë në vend të veturës.

Por në qoftë se doni të merrni në këtë lotari, ju duhet të veproni shpejt. Vetëm 1.500 bileta janë në dispozicion dhe, që nga ky shkrim, 1.302 janë shitur me një çmim prej 250 dollarë secila.

Pritet që vetura të ketë një motor të përmirësuar 6.2-litërsh, me aftësi prodhuese prej 500 kuajfuqish.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...