Këto janë makinat më të shtrenjta të vitit 2019 - Bota Sot
Këto janë makinat më të shtrenjta të vitit 2019

Auto

Këto janë makinat më të shtrenjta të vitit 2019

Më: 14 shtator 2019 Në ora: 17:07
Foto ilustrim

‘SupercarBlonide’, është e njohur për prezantimin e makinave më të reja në botë.

Ajo tani ka ardhur me një video, ku prezanton makinat më të shtrenjta të këtij viti.

Përndryshe, viti 2019 ka qenë viti i makinave më luksoze dhe më të veçanta, duke përfshirë kështu edhe makina me energji elektrike.

Në videon më poshtë, do njiheni me disa prej makinave më të shtrenjta dhe më të veçanta të vitit që tashmë jemi pothuajse në fund.

Ndër to janë:

“Karma Automative”, makinë elektrike me bazë në Kaliforni të SHBA-së.

“Pagani Zonda C12” dhe është makina e parë e pagani e krijuar dhe ka motor V12 të Mercedesit.

“Pagani Hyara BC” ka 800 kuajfuqi dhe kushton 8.5 milionë dollarë.

Për më shumë shikoni videon më poshtë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...