Fordi së shpejti prezanton SUV-in e ri elektrik - Bota Sot
Fordi së shpejti prezanton SUV-in e ri elektrik

Auto

Fordi së shpejti prezanton SUV-in e ri elektrik

Më: 26 tetor 2019 Në ora: 21:58
Foto

Fordi ka konfirmuar datën e prezantimit të Mustangut, SUV-it elektrik.

Fordi ka publikuar një foto në të cilën ka shkruar datën 17 nëntor 2019 dhe një imazh të Mustangut.

Business Insider shkruan se kjo makinë pritet të prezantohet në autoshoun e Los Angelesit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat