Audi sjell "artilerinë e rëndë" në Los Anxhelos - Bota Sot
Audi sjell "artilerinë e rëndë" në Los Anxhelos

Auto

Audi sjell "artilerinë e rëndë" në Los Anxhelos

Më: 19 nëntor 2019 Në ora: 19:54
Foto ilustrim

Prodhuesi gjerman i veturave Audi mund të jetë në qendër të vëmendjes në panairin e ardhshme në Los Anxhelos.

Prodhuesi me seli në Ingolstadt do të arrijë në Kaliforni me disa modele me performancë të lartë, transmeton KosovaPress.

Përveç premierës së parë në historinë e RS Q8, vizitorët do të jenë në gjendje të shohin modelet e reja RS6 dhe RS7.

Gjithashtu, stenda e Audi në Los Anxhelos do të përfshijë modelet S6, S7 dhe S8.

Por kjo nuk është e tëra, pasi vizitorët do të kenë nderin të ndjekin premierën e edicionit të kufizuar të RS6 Panther Edition, i cili do të jetë në dispozicion në vetëm 100 njësi - 75 në Sportback dhe 25 në Coupe.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat