Kështu pritet të duket BMW M3

Auto

Kështu pritet të duket BMW M3

Më: 23 korrik 2020 Në ora: 19:49
BMW M3

Fansat e BMW-së duket se po mësohen ngadalë me pamjen e re stilistike që kompania po e përdor në makinat e reja të saj.

Kështu që me siguri do të ketë dukshëm më pak zhurmë rreth modeleve të ardhshme që do të hartohen në një mënyrë të ngjashme.

Midis tyre janë BMW M4 dhe M3 të paralajmëruar më herët, prototipet e “kamufluara” të së cilës tashmë mund të gjenden këto ditë në rrugët evropiane.

Këto pamje u vizualiuan dhe u krijuan duke parë këto modele vetëm të kamufluara dhe mbase mund të ketë vetëm ndryshme të lehta dhe të vogla, sepse në “vija të trasha” BMW M3 pritet të duket kështu.

Image

 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat