Ju kurrë nuk keni parë një Honda Z600 si kjo - Bota Sot
Ju kurrë nuk keni parë një Honda Z600 si kjo

Auto

Ju kurrë nuk keni parë një Honda Z600 si kjo

Më: 3 gusht 2020 Në ora: 20:33
Honda Z600

Honda Z600 dikur ishte prodhuar midis viteve 1970 dhe 1974.

Motori 1.3 litërsh i Suzuki i lidhur me një transmision manual me pesë shpejtësi është në këtë Honda, dhe mbi të janë vendosur goma të reja, kështu që makina i ngjan në mënyrë të parezistueshme një “kamion përbindësh”.

Sa i përket shasisë, sistemeve të frenave dhe gjërave të tjera, ne nuk kemi asnjë informacion se çfarë dhe si u ndryshua, dhe në disa forume në internet mund të shihet ta krahasoni atë me Samurai Suzuki.

Nëse ju pëlqen kjo Honda, atëherë çmimi i saj është 17.500 dollarë.

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat