Brenda gomës që digjet plotësisht, fusin kamerën GoPro për të dëshmuar se si ndodh

Auto

Brenda gomës që digjet plotësisht, fusin kamerën GoPro për të dëshmuar se si ndodh

Më: 15 tetor 2020 Në ora: 22:54
Foto ilustrim

Një njeri që ka kanalin e tij në YouTube ka bërë një eksperiment.

Warped Perception, kanali në YouTube kësaj radhe ka ardhur me një video tjetër interesante.

Kamerën e famshme GoPro-në e montuan brenda një gome të veturës që digjet plotësisht, derisa të shpërthej goma.

Ky ishte një eksperiment shumë interesant, unë kurrë nuk kam parë goma derisa ato të digjen dhe të shpërthejnë teksa janë të montuara në një veturë.

Në videon e mëposhtme ju mund të shihni se si goma digjet e tëra, por kësaj radhe ju mund ta shihni nga një kënd ndryshe, dhe atë nga brendësia e gomës.
 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat