Si do të jetë modeli i ridizenjuar i Volkswagen Polo?

Auto

Si do të jetë modeli i ridizenjuar i Volkswagen Polo?

Më: 17 janar 2021 Në ora: 17:15
Volkswagen Polo

Gjenerata aktuale, e gjashtë e Volkswagen Polo u prezantua në vitin 2017, që do të thotë se momenti kur ky model do të “rifreskohet” është shumë afër. 

Versioni i ridizanjuar do të lançohet patjetër këtë vit dhe datën e saktë të premierës do ta zbulojmë së shpejti.

Dihet që Volkswagen nuk e ndryshon shumë modelin e pjesës së jashtme të makinës gjatë ristilimit dhe se ndryshimet zakonisht zvogëlohen në grupe të lehta, grilë përpara dhe parakolpë.

Image

Meqenëse “fotot spiunë” të automjeteve të provës “të kamufluara” po qarkullojnë tashmë në internet, disa dizajnerë të pavarur kanë guxuar të supozojnë në bazë të tyre se si do të duket Polo për 2021.

Ky ishte gjithashtu rasti me Volkswagen Polo, dhe versioni aktual dhe pamjet e një automjeti para-prodhimi të maskuar të marrë gjatë provave në rrugët publike shërbyen si bazë për vizionin e tij për makinën e ridizajnuar.

Ne po ju transmetojmë interpretimet e tij dhe koha do të tregojë deri në çfarë mase dizajneri ka menduar për pamjen e modelit Polo për vitin 2021. 

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat